Producenci
I w końcu przyszła szkoła! Czy Twoje dziecko ma już wyprawkę? 0
I w końcu przyszła szkoła! Czy Twoje dziecko ma już wyprawkę?

Wakacje już za nami. Nasze pociechy poszły do szkoły, Niektóre po raz pierwszy a inne już rozpoczęły swój kolejny rok nauki. W tym okresie idealnym prezentem mogą być między innymi drewniane liczydła, tabliczki mnożenia, mapy oraz różnego rodzaju układanki edukacyjne (literki i cyferki) oraz klocki. Możecie być pewnie, że zabawki wykonane z drewna są solidne i posłużą jednemu pokoleniu. To nie jest jedyny plus tego typu zabawek. Drewniane zabawką są ekologiczne i bezpiecznie nawet dla najmłodszych.

czytaj całość »
Coraz chętniej kupujemy zabawki z drewna! Dlaczego wiec warto kupić drewniane a nie plastikowe zabawki? 0
Coraz chętniej kupujemy zabawki z drewna! Dlaczego wiec warto kupić drewniane a nie plastikowe zabawki?

Pierwszym i to solidnym argumentem jest bezpieczeństwo naszych dzieci. Zabawki z plastiku mogą stwarzać zagrożenie. A dzieje się tak dlatego, że są to toksyczne materiały, które są szkodliwe dla zdrowia dzieci. Plastikowe przedmioty bardzo często zawierają w swoim składzie substancje niezwykle toksyczne, a są nimi między innymi ołów.

czytaj całość »
Kilka pomysłów na zabawę z dziećmi na dworze. 0
Kilka pomysłów na zabawę z dziećmi na dworze.

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie, ruch na świeżym powietrzu jest czymś co dzieci lubią najbardziej. Trzeba się zastanowić w co się pobawić, gdy naszemu dziecku znudzi się bieganie. Dzieciaki maja mnóstwo pomysłów na zabawę, lecz nie wszystkie są bezpieczne dlatego warto im co nie co podpowiedzieć. Ważne żeby przy każdej zabawie dostasować poziom trudności do możliwości dziecka. Pamiętaj także o tym, żeby mieć je zawsze na oku. Dzieci nie są w stanie same zadbać o własne bezpieczeństwo.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl