Super zabawki dla super dzieci! 0
Super zabawki dla super dzieci!

Doskonale wiemy, że dla dzieci zabawa to najlepsze zajęcie. Chyba nie musimy Was do tego przekonywać. Nasze pociechy kochają się bawić. Najlepiej jak do takich zabaw wykorzystujemy kreatywne zabawki. W ten sposób nie tylko dajemy frajdę naszym dzieciom ale także pobudzamy jego wyobraźnie i rozwijamy wiele innych zmysłów.

czytaj całość »
Coraz chętniej kupujemy zabawki z drewna! 2
Coraz chętniej kupujemy zabawki z drewna! Dlaczego wiec warto kupić drewniane a nie plastikowe zabawki?

Pierwszym i to solidnym argumentem jest bezpieczeństwo naszych dzieci. Zabawki z plastiku mogą stwarzać zagrożenie. A dzieje się tak dlatego, że są to toksyczne materiały, które są szkodliwe dla zdrowia dzieci. Plastikowe przedmioty bardzo często zawierają w swoim składzie substancje niezwykle toksyczne, a są nimi między innymi ołów.

czytaj całość »
Kilka pomysłów na zabawę z dziećmi na dworze. 0
Kilka pomysłów na zabawę z dziećmi na dworze.

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie, ruch na świeżym powietrzu jest czymś co dzieci lubią najbardziej. Trzeba się zastanowić w co się pobawić, gdy naszemu dziecku znudzi się bieganie. Dzieciaki maja mnóstwo pomysłów na zabawę, lecz nie wszystkie są bezpieczne dlatego warto im co nie co podpowiedzieć. Ważne żeby przy każdej zabawie dostasować poziom trudności do możliwości dziecka. Pamiętaj także o tym, żeby mieć je zawsze na oku. Dzieci nie są w stanie same zadbać o własne bezpieczeństwo.

czytaj całość »
Zabawa w ogrodzie - Królestwo dla dzieci! 0
Zabawa w ogrodzie - Królestwo dla dzieci!

Idzie lato!! Nie trzeba Was chyba przekonywać, że pora zabrać Wasze dzieciaki na zewnątrz i spędzić trochę czasu na powietrzu! Postanowiliśmy więc rozpocząć naszą serie artykułów kategorią "zabawa w ogrodzie", ponieważ wydaje nam się, że jest na to dobry czas. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl